Historie Lví textovky

6. října 2012 v 21:48 | Eliška Poníková |  Historie textovek
Tak a je tu další historie xD Baví mě psát historie textovek :) Vzpomenu si na staré časy :D

Hlavní postavy:

Scar - Lucka.cz
Aslan, Temný král - Car
Zeno, Zatini - Any-lee
Lord, Kitty, Sammy, Zira - Eliška Poníková
Miriam - Luna

Scar se vynoří ze štěrbiny ve skále. Zeno ho pozdraví a začnou si povídat o tom, co podniknou. Později je Zeno na lovu a uvidí Aslana. Zeptá se ho, co je zač, ale on jí neodpovídá. Místo toho se jí zeptá, z jaké je smečky. Když mu Zeno odpoví, že v žádné není, Aslan je nadšený. Dojde mu, že by s ní mohl putovat. Tak se dohodnou, že budeou putovat spolu. Ale kam půjdou? Zeno mu odpoví, že jde do Temných zemí. Aslanovi to nahání hrůzu, ale i tak chce jít s ní.

Běží spolu, až doběhnou k jakési černé lví skále. Tam Aslan řekne Zeně, jak se jmenuje. Vyběhnou na Lví skálu, ale Zena uklouzne a spadne ze skály, což probudí stráže a krále. Král zařve a probudí celou smečku. Zeno z ničeho nic zmizí. Z jeskyně vyběhne Zatini a omylem narazí do Aslana. Varuje ho, ať uteče, jinak ho Temný král také uvězní. Aslan jen mlčí a běží za Zatini. Když doběhnou do lesa, Zatini mu řekne o tom, jak jí Temný král věznil a zabil její rodiče. Potom se zeptá Aslana. Ten se jí představí a vzpomene si na Zeno. Kam asi zmizela? Zatini mezitím začne opět mluvit o Temném králi. O tom, jak vězní malá lvíčata a potom je v jejich dospělosti zabije. O tom, jak některé lvice nechá někdy žít a musejí být stráž. V tu chvíli uvidí Aslan mrtvou Zeno a u ní Temného krále a rozeběhne se k nim. Zatini se ho snaží zastavit. Aslan jí rychle vysvětlí, že je to jeho kamarádka. Zatini se ho snaží přesvědčit, ať to nedělá, Zeno je stejně mrtvá. Ale Aslan jí neposlouchá a doběhne k Temnému králi, křičí na něj, co mu Zeno udělala a strčí do něj. Temný král zařve a praští ho tlapou, Aslan dopadne do křoví. Zatini pomůže Aslanovi zvednout se a běží s ním pryč. Cestou mu vytýká, že ho mohl Temný král zabít. Aslanovi se nahrnou do očí slzy. Viděl svou kamarádku mrtvou. Zeno za nic nemohla, neměla kam jít. Zeptá se Zatini, co s nimi bude teď, kam půjdou. Zatini s ním jde do džungle před nádherné vodopády.

Vítej v Hakuna matata! Aslan se na ní tázavě podívá. Co to znamená? Když mu Zatini odpoví ,,To znamená perfektní život'', Aslan se zase rozpláče. Jeho život už perfektní nebude. Zatini se ho snaží utišit a chytne ho za packu. Když tu jeho jediná kamarádka ucítí přítomnost Tremného krále. Aslan se rozhodne, že pomstí Zenu. Zatini ale dostane plán, jak porazit Temného krále. Aslan běží k Temnému králi jako návnada. Zavolá na Zatini a ta vystartuje na Temného krále, zakousne se mu do krku a zaryje mu drápy do srdce. Temný král uhodí Zatini tlapou, ale zamotá se do liány. Zatini se skácí k zemi. V tu chvíli na něj ale skočí Aslan a zasadí mu poslední velkou ránu. Temný král je mrtev. Aslan se rozeběhne k Zatini, která vypadá, jako mrtvá. Snaží se jí probusit, ale ona není schopná odpovědět, je v šoku. Aslan se opět rozbrečí a zatahá jí za ucho. Aslan se rozeběhne pryč, volá o pomoc. V tu chvíli Zatini načerpá jakousi sílu, jakoby jí nic nebylo a chytí Aslana. Aslan je nadšený, že Zatini žije. Hodí mrtvého krále do řeky a začnou si povídat. Aslan jí vypráví o tom, jak poznal Zeno. A také o dětství Zatini. Když tu uslyší kroky.

Mezi stromy kráčí Lord a Kitty. Všichni čtyři se setkají tváří v tvář. Moc si ale nedůvěřují. Zatini pozná, že jim Aslan nevěří a řekne mu, že se nemá čeho bát, jsou to milí lvi. Aslan se opět rozbrečí se slovy, že Temný král se také tvářil mile. Zatini ho hned na to opraví, že mil nebyl. Lord představí svojí rodinu, včetně malého Sammyho, který se schová za Kitty. Zatini se mile usmívá a povídá si s nimi, ale Aslan jim ani tak nevěří. Udělá uštěpačnou poznámku, jak může věřit růžovému lvovi se srdíčky. To Lorda namíchne. Zatini se s Aslanem začnou smát nejen Lordovi, ale i Kitty. ,,Tak co, Kitty, už jsi našla Kena?''. Lord jde dál, bez zájmu, ignorujíc Aslana a Zatini. Ve skutečnosti soptí vzteky. Rodinka odejde domů do jeskyně, Zatini a Aslan jsou před ní. Začnou řešit, že Kitty vypadá jako Zatini. Nakonec tuto teorii ale vyloučí. ,,Ty a ona! Chodí s Kenem!'' zařve smíchy Aslan. Zatini vejde ale do jeskyně a začne se omlouvat za chování v džungli. Kitty omluvu přijímá, ale Lord se naštve a odejde na lov.

Přijde k napajedlu a přemýšlí o svém vzhledu. Opravdu tak hrozně vypadá? Vždyť za to nemůže! Zatini popoběhne k Lordovi a chce se mu omluvit, když tu jí Sammy nazve tetou. Kitty se jí omlouvá, ale Zatini to vůbec nevadí. Když Sammy nazve Zatini ještě ''lvičnou'' (slečnou), všichni se rozesmějou. Kitty chce říct Zatini, že je to její dcera, chce jí říct pravdu, když tu do jeskyně vejde Lord a začne křičet na celou jeskyni, že se porval s Aslanem. Zatini s ním začne mlátit o zeď jeskyně a ptá se, co mu udělal. Lord jí odpoví, že Aslan leží u řeky a srazí ji k zemi. Zatini vyběhne z jeskyně a Lord usne. Kitty je naštvaná.


Zatini mezitím doběhne k Aslanovi, který se pomalu probírá. Kitty se nakonec se Sammym rozhodne jít za Aslanem a Zatini, omluvit se jim za Lorda. Aslan si myslí, že je to Zeno. Tolik se nemůže s její smrtí vypořádat. Když tu se tam objeví její duch a vysvětlí Aslanovi, že tím trápí i Zatini. Život jde dál a Aslan to musí pochopit. Mezitím se Kitty zeptá Zatini, jestli by se k nim nemohla přidat a vysvětlí ji, jaký Lord je, když se naštve. Bojí se o Sammyho. V tu chvíli uslyší kroky a se Sammym se schová do rohu jeskyně, Zatini se schová s Aslanem také. Do jeskyně vejde Lord a z celých plic zařve. Ze stropu jeskyně se sesypou balvany a zasypou vchod. Lord jde znechuceně do své jeskyně a čeká na Kitty a Sammyho. Neměl nejmenší tušení, že jsou v zavalené jeskyni. Aslan se Zatini zařvou, na nohu jim spadl balvan. Nakonec se oba vyprostí. Chvíli tam tak všichni čekají, najednou z východu vypadne pár balvanů. Cesta ven je volná! Kitty se Sammym vyjdou ven. Uvidí, že je Zatini a Aslan v pořádku.

Před jeskyní potakjí Tremnotu, která Kitty slovně napadne. Kitty si jí ale nevšímá a odchází domů do své jeskyně za Lordem. Všichni se doma stulí k sobě a usnou. Tremnota ale vejde k nim do jeskyně a ve spánku je zabije. Všechny, až na Sammyho. Po pár hodinách vchází do jeskyně Zira, sestra Kitty. Uvidí všechny mrtvé a všimne si tělíčka malého Sammyho, který vykašlával krev. Začala ho léčit. V tu chvíli si všimne bílé lvice Miriam. Zamává na ní, jestli by jí pomohla. Miriam kývne, běží k potoku, navlhčí trsk trávy a bšží s ním zpět k Ziře. Zira jí poděkuje a ošetřuje Sammyho dál, potom se otázá Miriam, zda-li je v pohodě, protože Miriam brečí.

To je vše a teď pár hlášek, které nejsou až tam moc vtipné, ale takové úsměvné :D

Lord (já): +Co tady chceš, ty... Ty chcíplotino!+ *zařve na Zatini a jako opilý se motá po jeskyni, až se konečně dovrávorá za Kitty.* +Ten tvůj lvoun mi dal pěkně do kožichu... Ale já jemu taky!+ *Vyštvává Zatini ven*
Zatini (Any-lee): ,,Jaký lvoun?''
Lord (já): +No ten tvůj frajer... Atlas, nebo jak se to jmenuje...+

Tak dobrou, lvíčátka x) Mějte se, ahoj ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Car(lev15) Car(lev15) | 7. října 2012 v 16:34 | Reagovat

Musím se přiznat, že jediné co si pamatuji je smrt Zeno:)
Je více než obdivhodné jak jsi to všechno sepsala, ale u některých textovek přemýšlím, jestli nebude lepší rovnou založit nové..

2 Eliška Poníková Eliška Poníková | 7. října 2012 v 16:47 | Reagovat

[1]: Asi tak :)
Díky ;)
Také si myslím... Začala jsem totiž nenávidět Lorda a stále nechápu, jak jsm si tenkrát mohla vybrat takovou postavu O_o

3 Car(lev15) Car(lev15) | 7. října 2012 v 17:09 | Reagovat

[2]: Také nechápu moc věcí co bylo tehdy:) ale co byhc za tu dobu dala!!:)

4 Eliška Poníková Eliška Poníková | 7. října 2012 v 17:54 | Reagovat

[3]: :D Asi tak

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama