Dragonfly 2 - restart

27. července 2013 v 16:53 | Eliška Poníková |  Text♥vky
Hello, everypony!
Tak jsme se s Car rozhodly, že první pomoc už Dragonfly podat nemůžeme a poslední možností je respawm. Čili to, co se stalo v prvním díle, se nestalo, zůstaly jenom postavy. Pokud jste hráli první díl, napište a přidáme vám sem postavu.

Přihláška

1) Nick
2) Blog
3) Jméno postavy
4) Obrázek nebo popis
5) Minulost, povaha (nemusí být)
----------------------------------------------------

Hráči


Eliška Poníková
www.fillykamaradi.blog.cz
Aria
Pochází z Lunarie, něco jí zřejmě randomně portlo do tohoto světa. Víc nechci říkat c:
------------------------------------------------

jmeno:wonderblue
jmeno draka:threemy
obrazek:dam potom
historie:Je to mladá dračize jmenem threemy a je to živel přirody,chrání živočichy před lovcy ale dokaže chrlit oheň,narodila se v horách zlateho draka ale spadla do řeky a od te doby ma dokonce schopnost mluvit se zviraty.
Je zlatomodra,ma modre tmave oči a je kamaradská a chytrá,stydliva.

------------------------------------------------

1.Nick: Car/Taya
2) Blog: www.carlev15.cz
3) Jméno postavy: Destiny
4) Obrázek nebo popis

5) Minulost, povaha (nemusí být)
Něco o něm,Historie: Narodil se v Ledových horách (kousek od Ametystových hor). Jako malý byl vystavovaný tvrdému výcviku svého otce, který s jeho výkony nikdy nebyl spokojený, i přesto, že byl Tiny úspěšný. A proto v 3 měsících- nezkušený a sám odešel...o své rodině potom nikdy víc neslyšel. V novém klanu Dragonfly se potká s Altheou.
Kdysi býval milý, ale poslední dobou je neklidný a neví si rady sám se sebou. Neví kým je, nedokáže najít smysl života..proto ho stále hledá.
Podoba: Černý drak s temnýma očima jako samotná noc.

------------------------------------------------

Any-lee

Jméno postavy: Althea (Zkráceně "Al")
Povaha: Althea "Al" je na první pohled sobecká, mrzutá dračice které je vše jedno. Uvnitř je však dobrosrdečná a loajální, a její duše je zjizvená děsivými vzpomínkami na dětství. Získat její důvěru není vůbec snadné. Je velmi kreativní a skoro vždy příjde s nějakým ulítlým plánem (Proto jí většina draků co jí zná říká "šílená"). A i když vypadá jako ten typ draka co nikdy nepláče, není to pravda. Althea dokáže být velice empatická a citlivá.
Minulost: Althea se narodila v horách Callisto, "Ametystových horách". Její matka byla zabita chvíli po jejím vylíhnutí, takže žila jako sirotek. Ametystoví draci jsou jedna velká rodina, a sirotci jsou považování jako ti "Zavrhnutí", a zacházeli s nimi hůř než se zrnkem písku. Althea byla jedna z mála sirotků své doby, takže si na ní většina draků vyrývala zlost. Bili jí, nadávali jí a spousta daleko horších věcí. Althea měla pouze jedinou osobu které mohla věřit: Královninu první dámu, Mayu. Maya nebyla žádná křehotinka a sirotků litovala, takže je učila základy boje aby je ostatní draci už nemohli tak týrat. Avšak jakmile král zjistil, že Maya podporuje sirotky, vykázal ji navždy z Ametystových hor, a Althea ztratila jedinou kapku štěstí. Sirotci museli zůstat a trpět pouze do dospělosti, poté museli odletět, Althea nebyla vyjímkou. Na její výpravě se jí do cesty většinou připletl nějaký boj, se kterým si díky Maye hravě poradila. Po pár týdnech hledání našla Althea klan Dragonfly, do kterého byla srdečně přijata. Po tolika letech, konečně našla domov...
------------------------------------------------

Matt
Blog: Znáš, víš :DD

Jméno postavy: Naero
Historie: 5. Vyrůstal na Krystalové hoře. Nikdy nepoznal své rodiče, kteří ho z neznámých důvodů jako malého opustili, pečovala o něj cizí dračice, které ho opustila, když dostatečně dospěl na to, aby přežil samostatně. Od té doby žije sám a nikomu moc nedůvěřuje. Vztahy, jako je přátelství nebo láska, považuje za nelogické a irelevantní. Kdo ho však pozná blíž, zjistí, že takový ve skutečnosti není a je spíš měkota.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přihlásiš se do Dragonfly?♥

Jo! Draky a textovky miluju!♥ 83.1% (49)
Ne, nezájem... 16.9% (10)

Komentáře

1 wonderblue wonderblue | 27. července 2013 v 22:02 | Reagovat

jmeno:wonderblue
jmeno draka:threemy
obrazek:dam potom
historie:Je to mladá dračize jmenem threemy a je to živel přirody,chrání živočichy před lovcy ale dokaže chrlit oheň,narodila se v horách zlateho draka ale spadla do řeky a od te doby ma dokonce schopnost mluvit se zviraty.
Je zlatomodra,ma modre tmave oči a je kamaradská a chytrá,stydliva.

2 ✗ Car(lev15) ✗ Car(lev15) | Web | 31. července 2013 v 20:03 | Reagovat

Jsem táda, že jsi se toho ujmula Eliško! *hugne ji*
1.Nick: Car/Taya
2) Blog: www.carlev15.cz
3) Jméno postavy: Malfoy
4) Obrázek nebo popis- http://imageproxy.jxs.cz/~nd04/jxs/cz~/386/727/efab7a03a6_74099199_o2.jpg
5) Minulost, povaha (nemusí být)
Něco o něm,Historie: Narodil se v Ledových horách (kousek od Ametystových hor). Jako malý byl vystavovaný tvrdému výcviku svého otce, který s jeho výkony nikdy nebyl spokojený, i přesto, že byl Malfoy ůspěšný. A proto v 3 měsících- nezkušený na sám odešel...o své rodině potom nikdy víc neslyšel. O to víc má tendenci pomáhat, chránit, a prostě dávat na někoho pozor. V novém klanu Dragonfly se potká s Altheou. To je pravý případ pro něj, může ukázat, že léta dřiny nebyla k zahození....
Podoba: černý drak, jeho oči jsou tak černé jako samotná noc...pro své blízké by dokázal i zabít...

-Aneb CTRL+C- CTRL+V  z minulé textovky :D
Trošku se zrácím, ale to pude :D

3 Brownie Brownie | 4. srpna 2013 v 0:06 | Reagovat

1.Brownie

4 Matt Matt | 10. srpna 2013 v 20:59 | Reagovat

1. Matt
2. Znáš, víš :DD
3. Naero
4. http://art.ngfiles.com/images/14/o-eternal-o_a-dragon-s-pride.jpg
5. Vyrůstal na Krystalové hoře. Nikdy nepoznal své rodiče, kteří ho z neznámých důvodů jako malého opustili, pečovala o něj cizí dračice, které ho opustila, když dostatečně dospěl na to, aby přežil samostatně. Od té doby žije sám a nikomu moc nedůvěřuje. Vztahy, jako je přátelství nebo láska, považuje za nelogické a irelevantní. Kdo ho však pozná blíž, zjistí, že takový ve skutečnosti není a je spíš měkota.

5 Car(lev15) Car(lev15) | 17. srpna 2013 v 12:06 | Reagovat

Jen tak dotázek, kdy začneme hrát? :3

6 Car(lev15) Car(lev15) | 17. srpna 2013 v 12:09 | Reagovat

[5]:

[5]: Jo ták:D

7 Patrish-Trish Patrish-Trish | 19. září 2013 v 17:02 | Reagovat

Mohla bych Bezzubku? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama